Wednesday, 2018-01-17, 0:49 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | cfare muzike degjoni zakonisht? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Muzik » MUZIK » cfare muzike degjoni zakonisht?
cfare muzike degjoni zakonisht?
roseDate: Sunday, 2007-09-16, 7:36 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
une per vete e konsideroj veten dark lady, degjoj gjithnje hard rock
po me pelqen gjithcka qe eshte e bukur e degjoj pa probleme.
radioja psh ketu me pelqen edhe pse seshte tipi i muzikes qe degjoj, e degjoj me kenaqsi.
 
dj-timiDate: Sunday, 2007-09-16, 7:39 AM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Un dëgjoj:Trance,Dance,Hause,Techno,Hardstyle dhe gjithçka tjetër që është e mire.
 
Forum » Muzik » MUZIK » cfare muzike degjoni zakonisht?
Page 1 of 11
Search:


Copyright MyCorp © 2018

Website builderuCoz