Wednesday, 2019-02-20, 1:46 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Erdha edhe une - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten ne forum » Erdha edhe une
Erdha edhe une
EraDate: Wednesday, 2007-08-22, 6:52 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Pershendetje! Une jam Era nga Prishtina, me pelqejne forumet shqipetare dhe shpresoj qe edhe juve do ju pelqej shoqeria me mua smile
 
dj-timiDate: Wednesday, 2007-08-22, 6:56 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Mire se erdhe!
cool
 
EraDate: Wednesday, 2007-08-22, 7:55 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
wooooooooow, dj diamant flm, per nje pritje te tille meriton nje big kissssssssssssssssssssssssssssssss
 
Alba_drDate: Thursday, 2007-08-23, 7:29 AM | Message # 4
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
hands
 
EraDate: Friday, 2007-08-24, 4:32 AM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
hello kiss kiss
 
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten ne forum » Erdha edhe une
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz