Wednesday, 2019-03-20, 7:56 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Genti... - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Genti...
Genti...
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 5:29 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Mamaja dhe babai donin te benin seks dhe si ta hiqnin qafe djalin e tyre, i thone : "Te keqen mami dil ne ballkon dhe me thuaj c`fare po bejne komshinjte". Keshtu djali del ne ballkon dhe fillon:" mami teta Liza o ben dreken. Tek kati i dyte ata po lajne rroba. xhaxhi gezimi po lexon gazeten. ......Kurse prinderit e Gentit po bejne seks...".
Prinderit e habitur qe pyesin djalin:"Nga e di ti shpirti i mamit?" Dhe djali qe i pergjigjet:" Se edhe Genti ka dale ne ballkon....".
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Genti...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz