Friday, 2018-11-16, 6:00 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Ushtari - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Ushtari
Ushtari
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 6:01 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Shkoi njeri ushtare dhe mbas ca muajve beri disa foto me qenin e ushtrise dhe dergoi ke prinderit , mbas fotos kishte shenuar: "nene babe un jam ne te majte".
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Ushtari
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2018

Website builderuCoz