Wednesday, 2019-03-20, 7:40 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Lopet ne lluce - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Lopet ne lluce (Nastradini dhe Mbreti)
Lopet ne lluce
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 6:13 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Nastradini punonte per mbretin->shkonte me lope.Nje dite Nastradini u preu bishtat lopeve,i shiti lopet dhe bishtat i vendosi ne lluce.
Shkon te lajmeroje mbretin.
Kur vjen mbreti terheq nje bish dhe i ngec ne dore, "e keputet" thote nastradini,"shko mer nje pale cizme" thote mbreti.
Kur arriti nastrdini ne keshtjelle i thote gruas se mbretit "me ka thene mbreti te bej SEX me ty" mire thote ajo.
Pastsj shkon tek vajza dhe i thote "me ka thene mbreti te bej SEX me ty" jo thote vajaza nuk pranoj.
Therret nastradini mbretin dhe i thote njere apo te dyja?
Te dyja,te dyja thote mbreti....
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Lopet ne lluce (Nastradini dhe Mbreti)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz