Tuesday, 2018-07-17, 1:47 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Fol per cfare te duash - Page 4 - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Fol per cfare te duash
Fol per cfare te duash
dj_diamantDate: Monday, 2007-09-10, 1:18 PM | Message # 46
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (Era)
he ti dj erdhe ylli

Une kam ardhur o ylli . po ti ? Ka me iken sad

 
EraDate: Friday, 2007-10-26, 5:03 PM | Message # 47
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
pse nuk erdhi
se erdhi
mos te kish ardhe
kish ardhe
po erdhi
e nuk erdhi

mund te qelloni se per ca behet fjale biggrin

 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-10-27, 6:57 AM | Message # 48
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
surprised surprised surprised i bone kacurrel spilto
 
EraDate: Friday, 2007-11-02, 7:00 AM | Message # 49
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
spilti nese nuk di ta qellosh me pyet dhe te tregon motra biggrin
 
EraDate: Sunday, 2007-11-04, 2:28 PM | Message # 50
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
he ore pse qesh ti tongue
 
EraDate: Thursday, 2007-11-22, 5:12 PM | Message # 51
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
he se te meso motra ty biggrin biggrin biggrin biggrin
 
dj_diamantDate: Sunday, 2007-12-02, 5:14 PM | Message # 52
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
ku eshte motla ime ? surprised
 
MAMIDate: Saturday, 2007-12-29, 12:55 PM | Message # 53
Private
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
KUSH MO ERA --------E MORI ERA happy
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-12-29, 1:58 PM | Message # 54
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Hahahah mamushe do ta sjell une por per momentin k ik me pushime ..vonohet pak ihihi kis mamushe biggrin
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Fol per cfare te duash
Search:


Copyright MyCorp © 2018

Website builderuCoz