Wednesday, 2019-03-20, 7:03 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | martese apo bashkjetese kjo eshte ceshtja? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Sociologji » martese apo bashkjetese kjo eshte ceshtja? (jepni endimet tuaja reth jetes ne cift)
martese apo bashkjetese kjo eshte ceshtja?
roseDate: Sunday, 2007-09-16, 4:11 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
atehere une jam e mendimit qe si bashkjetesa dhe martesa eshte njesoj.
jepni mendimet tuaja dhe pastaj tu shpjegoj pse.
 
EraDate: Friday, 2007-09-28, 10:59 AM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
as martese as bashkejetese me mire free keshtu smile
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Sociologji » martese apo bashkjetese kjo eshte ceshtja? (jepni endimet tuaja reth jetes ne cift)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz