Wednesday, 2020-08-05, 7:45 PM
Welcome Guest | RSS
 
Dj Diamant
Main Page | | Register | Log in
Site menu


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                                   My radio

                                     
                                     
Pershendetje!
Une jam dj diamant. Jam shum i dhen pas profesionit te DJ. kam mbi 4 vite qe punoj si i tille  dhe qe merem me MIXE - REMIX .. Ne fillm mu duk si loje.
Kur nisa te bej mixet e para, i nenvleresoja disi, por me kalimin e kohes filloj te me hyj ne gjak  dhe mendova se duhet ti kushtoja me shum vemendje.Avash -avash fillova me disa ditelindje te vogla, sa per tu mesuar me idene, me pas kalova ne Party nga me te ndrryshmet, sepse vera esht e nxehte dhe gjithnje ka
nevoj per RELAX. Gjithsesi ,duke  me pare ne party te njepasnjeshme, shumica filluan te me pelqejne.Keshtu nisen dhe prenotimet e
shpeshta.Qe atehere,mua mu dha me shume mundesia per t'iu kushtuar dhe me shum profesionit si DeeJay.Normalisht, jam i mendimit se s'duhet te kerkojme shum pernjehere, por avash avash.Mbeshtetem tek shprehja "Po nuk rrodhi do pikoj" .
 
.::Dj Diamant MIX::.
Dj diamant - Club Denc&Hause
Dj Diamant - Summer MIX
 
DJ ERY.DEE vs. DJ DIAMANT-ARE YOU DICK MAN
Mix dj diamant - 9.16.2006 
Dj diamant - In the mix
Dj Diamant - MeGi'MIX
 
Dj diamant - Mix in hard
Mix dj diamant - Let's lov
Joker,Blero,Genta,Fly project - mix dj diamant
rmx - Sen get meldonzu

Copyright MyCorp © 2020

Website builderuCoz