Friday, 2020-12-04, 2:33 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Trupi dhe shendeti
 ForumThreadsRepliesUpdates
Rreth nesh
Cdo gje rreth trrupit tone ..
3 1 Wednesday, 2007-08-22, 2:11 PM
Thread: Arqile BOTI
Posted by: dj_diamant
Frutat
Frutat dhe efektet e tyre ..
0 0 No posts


Muzik
 ForumThreadsRepliesUpdates
MUZIK
Gjithshka rreth botes se muzikes ..
5 14 Monday, 2008-01-14, 7:16 AM
Thread: Cfare videoklipi po shihni ?
Posted by: Era
Thashetheme VIP
Ne kete rubrike mund te hapni tema vetem rreth vipave te muzikes etj ..
2 3 Monday, 2007-08-20, 7:35 AM
Thread: Sinan HOXHA
Posted by: dj-timi
Videoklipe & Muzik
Ketu ju mund te beni kerkimin tuaj per videoklipe dhe muzik.
1 0 Sunday, 2007-08-19, 11:42 AM
Thread: Ketu mund te shikoni Videokl...
Posted by: dj-timi

Më Pranë Njëri-Tjetrit
 ForumThreadsRepliesUpdates
Prezantoni veten ne forum
Prezantohuni ne forum per te pasur mikpritjen e antareve :)
5 18 Friday, 2007-08-24, 4:32 AM
Thread: Erdha edhe une
Posted by: Era
Pershendetje dhe urime
2 39 Thursday, 2008-03-20, 2:28 PM
Thread: Pershendesni nje prej antare...
Posted by: Era
Ndihmoni njëri-tjetrin
Keni një pyetje apo problem, këtu do të merrni një përgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni të pyesni e kërkoni ndihmë. Një për të gjithë e të gjithë për një.
0 0 No posts

Arti & Kultura
 ForumThreadsRepliesUpdates
Letërsia
Gjithcka mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit.
3 2 Sunday, 2007-10-07, 8:00 AM
Thread: Prishje e kufijve gjinorë në...
Posted by: dj_diamant
Gjuha Shqipe
Gjuha jonë sa e mirë, sa e ëmbël sa e dlirë ...
1 0
Thread:
Posted by:
Arti Figurativ
Bukuria e punimeve nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
0 0 No posts
Moda dhe estetika
Ketu mund te gjeni, gjithcka per Bukurine femerore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet me te ndryshme e gjithcka qe ka te beje me estetiken e njeriut
2 0 Wednesday, 2007-08-22, 9:43 AM
Thread: Tendencat e koleksioneve Vje...
Posted by: dj_diamant
Kinematografia
1 0 Monday, 2007-08-20, 7:51 AM
Thread: kinematografia ne fillim
Posted by: emma
Kuzhina Shqiptare
Receta te kuzhinesh tradicionale shqiptare e me teper...
4 0 Friday, 2007-09-07, 3:28 PM
Thread: Sallatë me speca të pjekur
Posted by: dj-timi
Arkeologji & aktualitet
2 0 Thursday, 2007-08-16, 6:15 PM
Thread: Gazeta e durresit
Posted by: dj_diamant
Kinema
Opinione mbi filmat shqiptare dhe te huaj, aktoret, rolet e tyre, festivalet e filmit etj.
1 0 Monday, 2007-10-08, 1:00 PM
Thread: Live Free Or Die Hard
Posted by: dj_diamant
Albumi fotografik
1 0 Saturday, 2007-09-01, 6:58 PM
Thread: Shprehni ndjenjat e momentit...
Posted by: dj_diamant

Argetim & Zbavitje
 ForumThreadsRepliesUpdates
Rreth forumit
Jepni mendime per forumin, thoni verejtje, ankesa, + ? tuaja ..
3 13 Sunday, 2007-09-16, 9:00 AM
Thread: RADIO
Posted by: dj_diamant
Kuriozitete
2 0 Wednesday, 2007-08-22, 12:26 PM
Thread: DI CAPRIO PREJ DYLLI
Posted by: dj_diamant


Shekenca
 ForumThreadsRepliesUpdates
Limitet e mendjes njerëzore
1 3 Tuesday, 2007-08-14, 6:47 PM
Thread: Limitet e mendjes njerzore
Posted by: dj_diamant
Hapesira rreth tokes
3 0 Tuesday, 2007-08-14, 7:05 PM
Thread: Dielli
Posted by: dj_diamant
Informatika
Gjithacka rreth informatikes ..
4 5 Friday, 2007-10-26, 9:01 AM
Thread: Kompjuteri
Posted by: dj_diamant
Interneti
Mesoni dicka me shum rreth botes se internetit .
3 1 Sunday, 2007-09-02, 3:12 PM
Thread: Rrjetet Kompjuterike
Posted by: dj_diamantAdditional information
Visitors: 0  (members - 0, guests - 0)
All-time high attendance 44 reached on Wednesday, 6:32 AM, 2012-03-28.
Forum statistics
Total of 128 threads created, which have 436 replies.
59 members registered. Greetings to our new member edvini.


Copyright MyCorp © 2020

Website builderuCoz