Tuesday, 2019-05-21, 10:30 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Pershendesni nje prej antareve te "Clubnight" - Page 2 - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Pershendetje dhe urime » Pershendesni nje prej antareve te "Clubnight"
Pershendesni nje prej antareve te "Clubnight"
saraDate: Monday, 2007-09-03, 8:23 AM | Message # 16
Private
Group: Users
Messages: 11
Reputation: 0
Status: Offline
ok une ju pershendes te gjitheve, ata qe kane qene, qe do te jene edhe ata qe do te vine.
ja kalofshim mire se bashku happy
 
dj-timiDate: Monday, 2007-09-03, 9:03 AM | Message # 17
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (GLOOR)
Pershendes Dj-Di...Dj-Ti..Era Mysteria E Gjite Anteret e Ketij Forumi..Se Jeni 1-sha....

Pershendetje dedhe ty GLOOR,
 
EraDate: Monday, 2007-09-03, 12:17 PM | Message # 18
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
GLOOR pershendetje edhe ty dhe te gjithe anetareve te forumit
 
GLOORDate: Monday, 2007-09-03, 4:15 PM | Message # 19
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Persh Te Gjithve...:)..Sara ca ben mi goc..sikur po na ndjek po me duket mua.... happy happy tongue
 
EraDate: Sunday, 2007-09-09, 5:59 PM | Message # 20
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
pershendetje per dj diamant qe eshte si shpirte dhe ne keto caste eshte online
 
shigjetariDate: Saturday, 2007-09-15, 2:34 PM | Message # 21
Private
Group: Users
Messages: 4
Reputation: 0
Status: Offline
pershendetj dhe rrespekte Era wink
 
roseDate: Sunday, 2007-09-16, 3:38 AM | Message # 22
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
une pershendes dj diamntin

Added (2007-09-16, 3:38 Am)
---------------------------------------------
waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dhe shigjetarin nqs eshte ai qe them une vellai ime

 
EraDate: Sunday, 2007-09-16, 2:17 PM | Message # 23
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
pershendes te gjithe ata qe me kane pershendetur smile
 
KokainaDate: Saturday, 2007-09-22, 9:10 AM | Message # 24
Private
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Pershendes vellain time te vogel DJ Diamant
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-22, 9:22 AM | Message # 25
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (Kokaina)
Pershendes vellain time te vogel DJ Diamant

Pershendetje kokaina ime

 
nerillDate: Thursday, 2007-09-27, 1:34 AM | Message # 26
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
Pershendes ne rralle te pare veten e ime e me pas vellain tim qe e ro motra fort fare Dj me king ne bote gjithashtu pershendes GLOOR , Sara, Era, Dj Timi dhe te gjithe.
My WebPage
 
EraDate: Monday, 2007-10-01, 5:32 PM | Message # 27
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
neril te pershendes edhe une fort :kiss:
 
EraDate: Monday, 2007-10-08, 8:46 AM | Message # 28
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
pershendetje per te gjithe ata qe nuk jane ketu online, ej po ku jeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii biggrin
 
GLOORDate: Tuesday, 2007-10-16, 3:19 PM | Message # 29
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
pershendetje per te gjithe ju..... :):):)
 
EraDate: Sunday, 2007-10-21, 3:21 PM | Message # 30
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
pershendetje pershendetje pershendetje all
 
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Pershendetje dhe urime » Pershendesni nje prej antareve te "Clubnight"
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz