Sunday, 2018-02-25, 7:38 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Okulistet - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Okulistet
Okulistet
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 5:56 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Ishin mbledhur okulista nga e gjithe bota per te treguar zotesine e tyre.Italiani tha:Une e bej nje te verber te shohe per nje vit.U hodh gjermani:Une e bej per nje muaj.Amerikani tha:Une e bej per nje jave,kurse shqiptari tha:Une e bej tani ne vend.Moren nje te verber nga rruga dhe shqiptari beri mutin para tij dhe i tha:He,cfare sheh?Nje mut shoh tha i verberi.
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Okulistet
Page 1 of 11
Search:


Copyright MyCorp © 2018

Website builderuCoz