Wednesday, 2018-01-17, 0:59 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Trupi dhe shendeti
 ForumThreadsRepliesUpdates
Rreth nesh
Cdo gje rreth trrupit tone ..
3 1
Thread: Arqile BOTI
Posted by: dj_diamant
Frutat
Frutat dhe efektet e tyre ..
0 0 No posts

Biseda dhe Diskutime
 ForumThreadsRepliesUpdates
Dashuria dhe pasion
Forum moderator: nerill
13 62
Thread: Cfare bejne vajzat kur e len...
Posted by: dj_diamant
Humor
21 0
Thread: Bjondinat dhe autobuzi
Posted by: dj-timi
Diskutime pa Kufi
17 258
Thread: Si ndjeheni tani?
Posted by: GLOOR
Sociologji
2 2
Thread: martese apo bashkjetese kjo ...
Posted by: dj_diamant

Muzik
 ForumThreadsRepliesUpdates
MUZIK
Gjithshka rreth botes se muzikes ..
5 14
Thread: Cfare videoklipi po shihni ?
Posted by: Era
Thashetheme VIP
Ne kete rubrike mund te hapni tema vetem rreth vipave te muzikes etj ..
2 3
Thread: Sinan HOXHA
Posted by: dj-timi
Videoklipe & Muzik
Ketu ju mund te beni kerkimin tuaj per videoklipe dhe muzik.
1 0
Thread: Ketu mund te shikoni Videokl...
Posted by: dj-timi

Më Pranë Njëri-Tjetrit
 ForumThreadsRepliesUpdates
Prezantoni veten ne forum
Prezantohuni ne forum per te pasur mikpritjen e antareve :)
5 18
Thread: Erdha edhe une
Posted by: Era
Pershendetje dhe urime
2 39
Thread: Pershendesni nje prej antare...
Posted by: Era
Ndihmoni njëri-tjetrin
Keni një pyetje apo problem, këtu do të merrni një përgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni të pyesni e kërkoni ndihmë. Një për të gjithë e të gjithë për një.
0 0 No posts

Arti & Kultura
 ForumThreadsRepliesUpdates
Letërsia
Gjithcka mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit.
3 2
Thread: Prishje e kufijve gjinorë në...
Posted by: dj_diamant
Gjuha Shqipe
Gjuha jonë sa e mirë, sa e ëmbël sa e dlirë ...
1 0
Thread:
Posted by:
Arti Figurativ
Bukuria e punimeve nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
0 0 No posts
Moda dhe estetika
Ketu mund te gjeni, gjithcka per Bukurine femerore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet me te ndryshme e gjithcka qe ka te beje me estetiken e njeriut
2 0
Thread: Tendencat e koleksioneve Vje...
Posted by: dj_diamant
Kinematografia
1 0
Thread: kinematografia ne fillim
Posted by: emma
Kuzhina Shqiptare
Receta te kuzhinesh tradicionale shqiptare e me teper...
4 0
Thread: Sallatë me speca të pjekur
Posted by: dj-timi
Arkeologji & aktualitet
2 0
Thread: Gazeta e durresit
Posted by: dj_diamant
Kinema
Opinione mbi filmat shqiptare dhe te huaj, aktoret, rolet e tyre, festivalet e filmit etj.
1 0
Thread: Live Free Or Die Hard
Posted by: dj_diamant
Albumi fotografik
1 0
Thread: Shprehni ndjenjat e momentit...
Posted by: dj_diamant

Argetim & Zbavitje
 ForumThreadsRepliesUpdates
Rreth forumit
Jepni mendime per forumin, thoni verejtje, ankesa, + ? tuaja ..
3 13
Thread: RADIO
Posted by: dj_diamant
Kuriozitete
2 0
Thread: DI CAPRIO PREJ DYLLI
Posted by: dj_diamant

Politika e qeverisja
 ForumThreadsRepliesUpdates
Politika Shqiptare
2 2
Thread: Bamir Topi President i Shqip...
Posted by: dj_diamant
Ceshtjet e politikes se jashtme.
0 0 No posts
KOSOVA
Kosova vater e nxehte per ballkanin
7 7
Thread: Bush autorizon furnizimin e ...
Posted by: Era

Shekenca
 ForumThreadsRepliesUpdates
Limitet e mendjes njerëzore
1 3
Thread: Limitet e mendjes njerzore
Posted by: dj_diamant
Hapesira rreth tokes
3 0
Thread: Dielli
Posted by: dj_diamant
Informatika
Gjithacka rreth informatikes ..
4 5
Thread: Kompjuteri
Posted by: dj_diamant
Interneti
Mesoni dicka me shum rreth botes se internetit .
3 1
Thread: Rrjetet Kompjuterike
Posted by: dj_diamantAdditional information
Visitors: 0  (members - 0, guests - 0)
All-time high attendance 44 reached on Wednesday, 6:32 AM, 2012-03-28.
Forum statistics
Total of 128 threads created, which have 436 replies.
59 members registered. Greetings to our new member edvini.


Copyright MyCorp © 2018

Website builderuCoz