Thursday, 2019-04-18, 10:31 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Kenga juaj me e preferuara e javes ? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Muzik » MUZIK » Kenga juaj me e preferuara e javes ? (KEnga hit e cdo jave perju.. ?)
Kenga juaj me e preferuara e javes ?
dj_diamantDate: Sunday, 2007-08-12, 8:51 AM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Ne kete tem do te vendosni nje keneg qe ju pelqen ju me shum qofsht ajo shqiptare apo e huaj .. kur te vendosni kengen mun ta shoqeroni dhe me ndonje koment, mund dhe te dikutojme per hitet qe do te vendosen. Por mund dhe te vendosni 10 kenge te preferuara ose me shum dhe nga kto 10 kenge mund te shprehim mendimin ton per ato qe na pelqejne


Message edited by dj-timi - Wednesday, 2007-08-15, 10:46 AM
 
dj-timiDate: Wednesday, 2007-08-15, 11:08 AM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline


Message edited by dj-timi - Wednesday, 2007-08-15, 11:08 AM
 
Forum » Muzik » MUZIK » Kenga juaj me e preferuara e javes ? (KEnga hit e cdo jave perju.. ?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz