Tuesday, 2019-05-21, 10:56 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Kengetari/ja juaj i/e preferuar? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Muzik » MUZIK » Kengetari/ja juaj i/e preferuar?
Kengetari/ja juaj i/e preferuar?
EraDate: Wednesday, 2007-08-29, 5:58 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Cili nga kengetaret shqipetare dhe te huaj ju pelqen dhe e degjoni me me endje?
 
dj-timiDate: Wednesday, 2007-08-29, 6:06 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
prisini sa ta bej gati listen biggrin
 
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-30, 5:20 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline


Message edited by dj-timi - Thursday, 2007-08-30, 5:22 PM
 
EraDate: Thursday, 2007-08-30, 5:59 PM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
po ndonje kengetar/e shqipetar o dj-timi te pelqen?
 
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-30, 6:08 PM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Me pelqen PONI me kengen "Si trendafil" flower
 
Forum » Muzik » MUZIK » Kengetari/ja juaj i/e preferuar?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz