Tuesday, 2019-05-21, 11:28 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Po prezantohem une e para - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten ne forum » Po prezantohem une e para
Po prezantohem une e para
Alba_drDate: Tuesday, 2007-08-14, 8:04 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Pershendetje, une jam alba vij nga qyteti i durresit, me terheqin shum forumet dhe jam e dhen shum pas tyre, mendoj se dh ene kete forum te ngrohte do te gjej miqesi mjaft te mir me cdokend prej jush.
 
MysteriaDate: Wednesday, 2007-08-15, 5:18 PM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Pershendetje e dashur. Normale qe do gjesh miqesi ketu, dhe shum te mire madje. Mirese na erdhe. Duhet dhe pak dora e femres ketu. smile
 
emmaDate: Saturday, 2007-08-18, 5:59 PM | Message # 3
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
pershendetje te gjitheve, une jam emma, shpresoj qe tja kaloj sa me mire ne shoqerine e forumit. cte them jam nje vajze shume e sinqerte dhe me pelqen shume muzika eshte jeta ime.
 
dj-timiDate: Saturday, 2007-08-18, 6:40 PM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
mire se erdhe emma, sa per muziken edhe per mua e njejt
 
Alba_drDate: Sunday, 2007-08-19, 8:45 AM | Message # 5
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
emma mir se erdha .. por kjo eshte tema e prezantimit tim, ku antaret me urojne mirseardhjen, kshuqe ti duhet te hapesh jne tem tenden personale ku te urojne mirseardhjen, gjithsesimirseerdhe biggrin
 
EraDate: Friday, 2007-08-24, 4:35 AM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Mireseerdhet smile ose mirese ju gjeta se une erdha pas juve ne forum kiss
 
GLOORDate: Saturday, 2007-09-01, 6:43 PM | Message # 7
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Mire se Ju Gjeta Une Jam GLOOR....Dhe ketu jam 100% i sigurte qe do kalojme Shume Bukur..Nuk Flas Shume Neper Forume Por Kutu Kam Gjet Miqt Emi Dhe Eshte Me te Vertete Gje Shume E bukur.... biggrin

Message edited by GLOOR - Saturday, 2007-09-01, 6:44 PM
 
EraDate: Monday, 2007-09-03, 12:24 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
GLOOR mireseerdhe , shpresoj se do ja kalosh mire bashke me neve....
 
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten ne forum » Po prezantohem une e para
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz