Thursday, 2019-04-18, 11:08 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | erdha prap una - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten ne forum » erdha prap una (ja ku jam dhe une)
erdha prap una
roseDate: Sunday, 2007-09-16, 3:36 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
te nderuar forumista kam lene nam eshte niku i trete qe hap. atehere shpresoj qe mos te haroj dhe kete se u bera per turp.
atehere jam rose, 22 vjece, me pelqen muzika antropologjia por adhuroj fotografine eshte pasioni im.
ketu do tja kaloj shume mire sidomos tani qe vjen dimri dhe ne vend te huaj ndihesh vetem dhe te mungon shqiperia dhe te folurit shqip.
kisssssssssssssssss te gjitheve, me urimin u shtofshim sa me shume. happy
 
dj-timiDate: Sunday, 2007-09-16, 7:36 AM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Mirë se erdhe rose biggrin

Quote
Në çështje me nick name mundem të të ndihmoj un.


Message edited by dj-timi - Sunday, 2007-09-16, 7:36 AM
 
roseDate: Monday, 2007-09-17, 2:32 AM | Message # 3
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
timi flm por po me pelqen ky rose, kam patur emma dhe sara,
jam gjithnje e njejta ok
happy
 
EraDate: Friday, 2007-09-28, 10:30 AM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
rose mireseerdhe yllooooo applause
 
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten ne forum » erdha prap una (ja ku jam dhe une)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz