Monday, 2019-06-17, 5:36 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Dj-timi - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten ne forum » Dj-timi
Dj-timi
dj-timiDate: Wednesday, 2007-08-15, 10:44 AM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Ckemi un jam dj-timi nga durresi dhe jam shum i apasionuar pas "Muzikes" dhe "Kompjutrave".
Kjo eshte faqja ime.


Message edited by dj-timi - Monday, 2007-08-27, 8:00 PM
 
EraDate: Thursday, 2007-08-23, 11:29 AM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Dj-timi pershendetje shpresoj te jesh dj i mire si dj diamant qe eshte perfekt smile
 
Alba_drDate: Thursday, 2007-08-23, 7:12 PM | Message # 3
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Pershendetje dj timi :)
 
dj-timiDate: Friday, 2007-08-24, 9:32 AM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
cool
 
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten ne forum » Dj-timi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz