Monday, 2019-06-17, 5:10 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Gezuar ditelindjen GLOOR - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Pershendetje dhe urime » Gezuar ditelindjen GLOOR
Gezuar ditelindjen GLOOR
dj_diamantDate: Tuesday, 2007-09-04, 4:02 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Pershendetje, antari GLOOR dhe shoku im me i mir ka ditelindjen sot mbush 22 vjec smile taurojme ate .
GLOOR te uroj nga zemra tu plotesofshin te gjitha deshirat .. dhe nje vit i mbar per ty smile

 
GLOORDate: Thursday, 2007-09-06, 3:22 PM | Message # 2
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Flm Shume Dj..Je 1-sh me te verte :):):)
 
EraDate: Sunday, 2007-09-09, 5:57 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
GLOOR edhe pse pak me vonese shume urime per ty
 
roseDate: Sunday, 2007-09-16, 3:39 AM | Message # 4
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
gloor shume urime per ty shume urime per ty shume urrime per gloorin shume urime per ty.
gjithmone flori qofsh djalo.

Added (2007-09-16, 3:39 Am)
---------------------------------------------
e imja eshte shume me vonese por me mire vone se sa kurre

 
GLOORDate: Saturday, 2007-12-15, 11:13 AM | Message # 5
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
hajt mos e vrisni shume mendjen se une po ju pergjigjem 2-muaj me vonese..sa tulp lumped

nejse ju falenderoi shume fare jeni 1-sha..:) :)

 
Forum » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Pershendetje dhe urime » Gezuar ditelindjen GLOOR
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz