Thursday, 2019-04-18, 11:17 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Cfare ti shtojme "clubnight" ? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Argetim & Zbavitje » Rreth forumit » Cfare ti shtojme "clubnight" ?
Cfare ti shtojme "clubnight" ?
Alba_drDate: Tuesday, 2007-08-14, 8:01 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Hey po e hap kete tem dhe mendoj qe te sherbej per te dhen mendimet e tyre antaret qe do te rregjistrrohen, jepni te gjith mendimin tuaj cfare ti shtojme "clubnight"

Message edited by dj-timi - Wednesday, 2007-08-15, 4:30 PM
 
MysteriaDate: Wednesday, 2007-08-15, 4:25 PM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Eshte akoma fillimi. Normale qe me kalimin e kohes do shtohen shum gjera. Por "punet e mire behen avash avash". wink
 
dj-timiDate: Wednesday, 2007-08-15, 4:29 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Mysteria,
Ke te drjte
 
Alba_drDate: Wednesday, 2007-08-15, 4:37 PM | Message # 4
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Shum e drrejte, por ne po kerkojme ndonje mendim

Message edited by Alba_dr - Wednesday, 2007-08-15, 4:38 PM
 
dj-timiDate: Wednesday, 2007-08-15, 4:40 PM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Si thoni te hapim nje Rubrike "Flisni lire"
Te japin te gjithe mendimet e tyre per cdo gje.......
Apo jo
Pres pergjigjet tuaja...
 
MysteriaDate: Wednesday, 2007-08-15, 5:03 PM | Message # 6
Private
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Me duket ide e mire.
 
Alba_drDate: Wednesday, 2007-08-15, 5:10 PM | Message # 7
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Po pse Biseda dhe Diskutime nuk eshte e njejte, ku mud te hapni shume tema dhe te flisni :)
 
dj-timiDate: Wednesday, 2007-08-15, 6:40 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (dj-timi)
Si thoni te hapim nje Rubrike "Flisni lire"Te japin te gjithe mendimet e tyre per cdo gje.......Apo joPres pergjigjet tuaja...

E kam fjalen qe te mundemi te the cfra te deum ne pa kufi
Edhe nje here pres pergjigjet tuaja...
 
dj-timiDate: Friday, 2007-08-17, 4:51 PM | Message # 9
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
cool
 
Forum » Argetim & Zbavitje » Rreth forumit » Cfare ti shtojme "clubnight" ?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz