Tuesday, 2019-05-21, 10:54 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Cilin nga politikanet shqiptare keni me shume simpati? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Politika e qeverisja » Politika Shqiptare » Cilin nga politikanet shqiptare keni me shume simpati?
Cilin nga politikanet shqiptare keni me shume simpati?
StariDate: Thursday, 2007-08-23, 1:59 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 3
Reputation: 0
Status: Offline
Kush eshte politikani qe ju e simpatizoni me shume ne vendin tone?

Une per vete Bamir Topi. Ai eshte me te vertete nje politkan me cilesi dhe me ekuiliber plote

 
EraDate: Tuesday, 2007-08-28, 5:03 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Bamir Topi, ishalla nuk prishet si te tjeret, keshtu ne dukje te jashtme me pelqen edvin rama biggrin
 
Forum » Politika e qeverisja » Politika Shqiptare » Cilin nga politikanet shqiptare keni me shume simpati?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz