Sunday, 2020-01-19, 10:33 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Cfare bejne vajzat kur e len i dashuri - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nerill  
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » Cfare bejne vajzat kur e len i dashuri
Cfare bejne vajzat kur e len i dashuri
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 7:53 AM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Shumica kalojne ne depresion, behen shum nevrike, u hiken petlla, sdijne cbejne dhe thonjte qe i kan te kushtueshme ato qe i kan artificiale .. i grijne :P . Jepni mendimin tuaj rreth ksajteme biggrin
 
saraDate: Monday, 2007-09-03, 8:38 AM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 11
Reputation: 0
Status: Offline
ahhahahaha po mendoja si kane reaguar ca miket e mia ne pergjithsi, ndryshojne gardaroben dhe blejne kepuce te reja,
e pastaj gozhda nxjer gozhden, per vete se di si do reagoja. sme ka lene njeri dri tash shyqyr zotit.
 
EraDate: Monday, 2007-09-03, 9:11 AM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
biggrin se kam provuar te me lene happy , por mendoj qe eshte e padiskutueshme qe merziten, po

Djemt cfare bejne kur i le e dashura, cme thoni????? biggrin biggrin , une them vuajn me shume se vajzat me sa kam degjuar po flas..............

 
dj_diamantDate: Monday, 2007-09-03, 9:58 AM | Message # 4
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
E kapin e thy ne mest .. ahahha happy
 
EraDate: Tuesday, 2007-09-04, 3:57 PM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
woooooow cme ke fut frike ti biggrin smile
 
nerillDate: Thursday, 2007-09-06, 1:16 AM | Message # 6
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
Tani ne kete kohe duke pasur parasysh kete brez qe po rritet me plot bindje them qe so e zevendesojne me nje te ri. biggrin applause
 
dj_diamantDate: Sunday, 2007-09-09, 6:00 PM | Message # 7
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
ERA .. ky brezi eshte bu sdij se si ta komentoj .. skam fjale .. eshte shum poshte .. flas per ato ne moshen time sad
Kan mar shum perskoti mendojne se jan bota .. pffffffffffffff .. jan shum gjear qe po ua ulin vlerat sad
 
EraDate: Sunday, 2007-11-04, 3:00 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
dj he se e kuptojne me kohen dhe ecin me kembe ne toke pastaj smile
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » Cfare bejne vajzat kur e len i dashuri
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2020

Website builderuCoz