Sunday, 2020-01-19, 9:35 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | puthja e pare - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nerill  
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » puthja e pare
puthja e pare
roseDate: Sunday, 2007-09-16, 7:21 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
me kujtohet si sot ka qene nje shoku im i kopshtit kishte emrin tim (versioni maskil)
afrohet ne mes te te gjitheve dhe me puth ne buze, e mbaj mend se i thash edukatores duke qare - me puci r......

ajo me te vertete ne moshen 16 vjece, pak vone po varja.

 
dj_diamantDate: Monday, 2007-09-17, 12:37 PM | Message # 2
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Iiiiiiiiiiiiiiii une ja kam kaluar ksajt siper ne moshen 15 Vjec ma kan rrembyer biggrin .. Po rrija nje dite ne klase, porbanka ime ishte qe shihja direkte nga drritarja, aty shikoj gocat e nj eX klase tjeter qe po benin fiskulture .. ishte njera qe rrinte ul dhe i kishte nglulur syte nga drritaret e klases time, dhe une gjat gjith kohes duke e terrbuar per ta tallue me teper pa e ditur se c'mund te ndodhte .. asajt i hiku trruri, dhe pas nje ore ngacmime e terrime me shenja me thote me shenja "Te lutem zbrit"
Po kur zbrita sapo isha duke zbrit shkallet kur me turret kjo me ca kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss por me sssssssssssssssssss te gjata fare ama .. pupupupu smile smile smile smile smile smile wink Ky ishte filmi ju pelqeu :P
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » puthja e pare
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2020

Website builderuCoz