Sunday, 2020-01-19, 11:10 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | a ekziston dashuria e perjeteshme? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nerill  
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » a ekziston dashuria e perjeteshme?
a ekziston dashuria e perjeteshme?
roseDate: Sunday, 2007-09-16, 7:27 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
dashuria, pa te mendoj qe nuk do kishte kuptim jeta, shpesh ne rruge shohe cifte te moshuar te kapur per dore,
them sa bukur a do arrij une te jem si ata flas qe kane nje jete te tere qe duen, per momentin jam e bindur qe ne jete kurre mos thuaj kurre
por mendoj dhe dua te arrij nje jete nje dashuri.
ju te dashur forumista si mendoni a ekziston dashuria e perjeteshme??????????
 
EraDate: Sunday, 2007-11-04, 2:49 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
them se po
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » a ekziston dashuria e perjeteshme?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2020

Website builderuCoz