Sunday, 2020-01-19, 9:35 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Cfare do te benit nese e dashura apo i dashuri juaj ka AIDSI - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nerill  
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » Cfare do te benit nese e dashura apo i dashuri juaj ka AIDSI
Cfare do te benit nese e dashura apo i dashuri juaj ka AIDSI
Alba_drDate: Wednesday, 2007-08-15, 2:37 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
nese kuptoni qe i dashuri juaj apo e dashura vuan nga kjo semundje vdekjeprurse, si do te vepronit , duke theksuar se e doni marrezisht.

Added (2007-08-15, 2:37 Pm)
---------------------------------------------
Une personalisht sdo ti bija ne sy fare ne sy N.Q.S ai se din qe une e dij, por do te shmang'ja cdo levizje te tij rreth dashurickave.

 
emmaDate: Saturday, 2007-08-18, 5:50 PM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
normalish sigurisht, nqs je i dashuruar, do beja gjithcka qe ai te ndiheshe mire
me nje njeri me aids mund te jetosh pa probleme duke mare massat e caktuara
pastaj po su ndijeve ne ate pozite nuk flet dot
 
EraDate: Thursday, 2007-08-23, 6:18 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (dj_diamant)
Bu se dij me le pa fjale kjo .. gjithsesi do i thoja "Une e dua jeten"

pajtohem me ty dj_diamant, edhe pse shume e veshtire kjo kur je e dashuruar marrezisht.

 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 8:10 AM | Message # 4
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
angel heart
 
nerillDate: Saturday, 2007-09-01, 10:11 AM | Message # 5
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
te mbeshtes ty o floriri i motres ( dj - diamant ) smile smile smile
 
dj_diamantDate: Sunday, 2007-09-02, 7:24 AM | Message # 6
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (nerill)
te mbeshtes ty o floriri i motres ( dj - diamant ) smile smile smile

smile smile

 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » Cfare do te benit nese e dashura apo i dashuri juaj ka AIDSI
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2020

Website builderuCoz