Sunday, 2020-01-19, 9:40 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Cfare do te benit ne rast se prindrit e saj/tij nuk ju prano - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nerill  
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » Cfare do te benit ne rast se prindrit e saj/tij nuk ju prano
Cfare do te benit ne rast se prindrit e saj/tij nuk ju prano
Alba_drDate: Wednesday, 2007-08-15, 3:27 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Cfare do te benit ne rast se prindrit e saj/tij nuk ju pranoj.

Kjo tem me le pa fjale, jam e pafuqishme ne kete gje :(, vetem nqs do te bente ndonje gje ai ose familja ime :)

 
dj-timiDate: Wednesday, 2007-08-15, 4:20 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Do te beja gjithcka qe eshte e mundur..........per zemren time "M....."


Message edited by dj-timi - Wednesday, 2007-08-15, 4:37 PM
 
Alba_drDate: Wednesday, 2007-08-15, 4:24 PM | Message # 3
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Per ke more per kete Myesterian smile
 
dj-timiDate: Wednesday, 2007-08-15, 4:33 PM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (Alba_dr)
Per ke more per kete Myesterian

Jo mi jo nuk ka asnje lidje me Myesterian.
Qe te mos e marri per keq po them edhe shkrojen e dyte "Ma..."
 
Alba_drDate: Wednesday, 2007-08-15, 4:36 PM | Message # 5
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
OK
 
MysteriaDate: Wednesday, 2007-08-15, 5:10 PM | Message # 6
Private
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Hahahhahha Dj Timi biggrin . S'do prishte pune nqs s'do me pranonin. Fundja un nuk do e lidh jeten me ta huh
 
emmaDate: Saturday, 2007-08-18, 5:52 PM | Message # 7
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
une do ti injoroja dhe do vazhdoja lidhjen time, ata me vone do te kuptonin qe kishin gabuar , te mite me shume vonese por e kuptuan.
dhe sinqerisht seshte mire se tani ndihen teresisht ne faj, nga sjellja qe paten bere.
 
EraDate: Thursday, 2007-08-23, 6:30 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Nese ekziston dashuri e vertete ne mes ciftit atehere pengesat jane kalueshme dashuria nuk njef pengesa apo jo?
 
dj_diamantDate: Tuesday, 2007-08-28, 4:51 PM | Message # 9
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline

kjo ka rendesi pa te tjerat eleminohen wink

 
GLOORDate: Wednesday, 2007-08-29, 6:53 PM | Message # 10
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Ca o Kjo qe leviz keshtu si qep.... happy happy tongue biggrin
 
EraDate: Thursday, 2007-08-30, 5:11 PM | Message # 11
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Gloor hhahhahahhahahhahahahhahahah vetem dj di te gjej fig te tilla
 
dj_diamantDate: Thursday, 2007-08-30, 5:48 PM | Message # 12
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
O glor esht enej pras qe ndodhet brenda teje .. happy happy happy
 
GLOORDate: Thursday, 2007-08-30, 6:16 PM | Message # 13
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
pse re ca jam une Monstri i Ain Shatainit qe te kem te tilla gjera.. happy ^_^ happy

Message edited by GLOOR - Thursday, 2007-08-30, 6:18 PM
 
GLOORDate: Saturday, 2007-09-01, 6:29 PM | Message # 14
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
po une jetoj ne kate te 1-re..... happy happy happy ...ske shanse happy smile
 
dj_diamantDate: Sunday, 2007-09-02, 7:18 AM | Message # 15
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Do te merja shtepi ne kat te 5 tek pallati i glor dhe do ta ftoja per kafe .. masanej do ta dergoja lehtesisht ne kat te 1 happy
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » Cfare do te benit ne rast se prindrit e saj/tij nuk ju prano
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2020

Website builderuCoz