Sunday, 2020-01-19, 9:35 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | kush e ka me te veshtire te kerkoj falje, femra apo mashkull - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nerill  
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » kush e ka me te veshtire te kerkoj falje, femra apo mashkull
kush e ka me te veshtire te kerkoj falje, femra apo mashkull
Alba_drDate: Wednesday, 2007-08-15, 3:47 PM | Message # 1
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Une kam ti qe skerkoj kolaj falje, s'mendoj se kan te gjth karakterin time por gjithsesi femrat dorezohen shpejt
 
EraDate: Thursday, 2007-08-23, 5:58 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Te gjithe nganjehere gabojme, ndersa se kush e ka me te veshtire te kerkoj falje kjo varet nga karakteri dhe edukata qe ka personi dhe jo nga gjinia.
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 8:14 AM | Message # 3
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
book .. femra thote, me ta thon si me ta thon ta kisha thon, ndersa mashklli ta thot direkte biggrin
 
roseDate: Tuesday, 2007-09-18, 2:39 AM | Message # 4
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
nuk mendoj qe ndonjeri nga ne mashkull/femer e ka me te lehte,
personalisht i pranoj gabimet kerkoj falje gjithnje, ndersa njeriiiiiiiiiiiiiiiiiii qe e njof shume mire eshte koke mushke
varet nga kakrakteret nuk ka te thoje femra apo mashkulli, une per vete keshtu e mendoj.
 
AlessandraDate: Wednesday, 2007-09-26, 1:14 PM | Message # 5
Private
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Kur jam gabim kerkoj falje dhe se kam fare te veshtire...
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » kush e ka me te veshtire te kerkoj falje, femra apo mashkull
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2020

Website builderuCoz