Wednesday, 2020-08-05, 7:39 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Mund te harrohet e kaluara? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: nerill  
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » Mund te harrohet e kaluara?
Mund te harrohet e kaluara?
EraDate: Wednesday, 2007-08-22, 8:03 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
A mund te harrohet e kaluara qofte e bukur apo e hidhur ajo? Si mendoni?
 
Alba_drDate: Thursday, 2007-08-23, 8:12 AM | Message # 2
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Jo kurr sma mer mendja se mud te harrohet e kaluara .. qoft e bukur apo e hidhur disa caste do te mbahen mend ;)
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 8:18 AM | Message # 3
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
love suspect
 
nerillDate: Saturday, 2007-09-01, 9:28 AM | Message # 4
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
Ne fakt perderisa eshte pjese e jetuar nga ne nuk ka sesi. Do te thoja qe edhe kur behet fjale per te kaluar te hidhur apo te embel ajo gjithsesi na le shenjat e saj ne te tashmen dhe gjithashtu kultivon shenja per nje te arshme ta afert. Pra nuk harrohet asnjehere vetem ne rastin kur ne duam t`a bejme nje gje te tille perseri eshte e veshtire te harrohet sepse ka jetuar tek ne dhe ne kemi jetuar tek ajo pra eshte pjese e egzistences tone.

Message edited by dj_diamant - Saturday, 2007-09-01, 9:43 AM
 
dj-timiDate: Saturday, 2007-09-01, 10:09 AM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Veshtire te harohet sad
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 5:21 PM | Message # 6
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (nerill)
Ne fakt perderisa eshte pjese e jetuar nga ne nuk ka sesi. Do te thoja qe edhe kur behet fjale per te kaluar te hidhur apo te embel ajo gjithsesi na le shenjat e saj ne te tashmen dhe gjithashtu kultivon shenja per nje te arshme ta afert. Pra nuk harrohet asnjehere vetem ne rastin kur ne duam t`a bejme nje gje te tille perseri eshte e veshtire te harrohet sepse ka jetuar tek ne dhe ne kemi jetuar tek ajo pra eshte pjese e egzistences tone.

E drrejte, pergjigje me mend biggrin

 
roseDate: Tuesday, 2007-09-18, 2:42 AM | Message # 7
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
fatkeqsisht shumica smund te vendose cfare duhet te haroj dhe cfare duhet te kujtoje.
varet nqs do te harsoh haron por mendoj qe e kaluar a asnje ere sduhet haruar dhe e keqe te jete
AJO QE NUK TE VRET TE BEN ME TE FORTE.
 
EraDate: Sunday, 2007-09-23, 7:14 AM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Them qe nuk harrohet, edhe pse shpesh duam te harrojme........ ne momente te caktuara nje gjest i vogel nga dikush te ben ta kujtosh......
 
AlessandraDate: Wednesday, 2007-09-26, 1:17 PM | Message # 9
Private
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Nuk harrohet dicka qe ka ndodhur, nuk harrohet as si ndjere... por ama nuk e ndjen me dmth mbetet thjesht nje kujtim...[b]
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Dashuria dhe pasion » Mund te harrohet e kaluara?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2020

Website builderuCoz