Saturday, 2019-07-20, 8:06 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | A do te jene sfide per Kosoven zgjedhjet e ardhshme? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Politika e qeverisja » KOSOVA » A do te jene sfide per Kosoven zgjedhjet e ardhshme?
A do te jene sfide per Kosoven zgjedhjet e ardhshme?
EraDate: Thursday, 2007-08-23, 7:59 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Cfare mendoni jane sfide per Kosoven para botes zgjedhjet qe do mbahen para shpalljes se statusit?
 
EraDate: Wednesday, 2007-08-29, 5:42 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
po do jene nje sfide edhe zgjedhjet, dihet qe zgjedhjet e kaluara jane vleresuar si zgjedhje shume te sukseseshme prandaj shpresoj qe edhe ne keto zgjedhje kosovaret do ja dalin mbane, edhe pse populli eshte i lodhur dhe i zhgenjyer................................................
 
Forum » Politika e qeverisja » KOSOVA » A do te jene sfide per Kosoven zgjedhjet e ardhshme?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz