Tuesday, 2019-05-21, 10:45 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Ndarja e Kosoves do te sillte? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Politika e qeverisja » KOSOVA » Ndarja e Kosoves do te sillte?
Ndarja e Kosoves do te sillte?
EraDate: Friday, 2007-08-24, 4:16 AM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Kohet e fundit shpesh po flitet edhe per ndarje eventuale te kosoves, edhe pse kjo gje eshte kundershtuar nga politikanet kosovar, cfare mendoni ju, do sillte destabilitet kjo apo?
 
EraDate: Tuesday, 2007-08-28, 3:48 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Nëse Evropa sërish tregohet e paaftë kjo me siguri që do të shpjerë në gjakderdhje dhe në përsëritjen e kaosit rajonal dhe do ta fuqizonte rrjetin e krimit te organizuar në Kosove, sigurisht nese ndarja ndodhe pa pelqimin e kosovarve...
 
Forum » Politika e qeverisja » KOSOVA » Ndarja e Kosoves do te sillte?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz