Tuesday, 2019-05-21, 11:46 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Luani dhe mizat - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Luani dhe mizat
Luani dhe mizat
dj-timiDate: Wednesday, 2007-08-15, 7:11 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Ishite nje vend me fole mizash.
Dhe cdo dite kur kalonte luani ua prishte folene mizash.
Nje dite mizat thane: do mblidhemi bashke,do hipim ne nje peme dhe do ti hidhemi luanit ne qafe.
Te nersmin u mblodhen mizat,hypen ne nje peme dhe po prisjin luanin.
Sapo erdhi luani dhe te gjitha mizat u hodhe ne qafen etij,luani me te shkundur koken ran te gjitha mizat pervec nje mize.
Te gjitha mizat nga poshte thonin: MBYTE....MBYTE....MBYTE....


Message edited by dj-timi - Wednesday, 2007-08-15, 7:11 PM
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Luani dhe mizat
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz