Tuesday, 2019-05-21, 10:31 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | "kak: - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » "kak:
"kak:
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 5:32 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Ishte njeher nje shqiptar ne Rusi dhe i prishet makina. Ne Rusisht i thojn kak per c'far. Edhe ne mes te rruges i prishet ketij. Ky del nga makina me nerva dhe hap kapakun perpara, vjen nje Rus dhe i thot "kak makina" ky shqiptari i thote kak makina dhe mut shoferi


Message edited by dj-timi - Thursday, 2007-08-16, 5:33 PM
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » "kak:
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz