Tuesday, 2019-05-21, 11:13 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Dashuria per greket - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Dashuria per greket
Dashuria per greket
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 5:34 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Ne bulevardin e Tiranes nje xhaje qe po bente xhiro andej sheh nje burre qe po pinte uje te shatrivani, dhe i bertet nga larg.

-Mos pi uje aty se eshte i piset.

Burri ngre koken dhe e shikon i habitur.

Xhaja perseri: Mos pi uje se eshte helm.

Ai i pergjigjet- Une jo kuptoj, une grek.

Xhaja duke e qetesuar i thote- Jo, nuk thash gje po pije avash avash se eshte i ftoht.

 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Dashuria per greket
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz