Tuesday, 2019-05-21, 10:30 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Makina e shtypur - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Makina e shtypur
Makina e shtypur
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 5:37 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Nje polic i thjeshte kishte blere makine te re ,ngrihet ne mengjes dhe gjen kofanon e makines te shtypur, dhe fillon te qaj ,aty afer kalon nje plak dhe e pyet se cfar kishte.Polici i tregon ,plaku fillon te qesh dhe i thote nuk eshte nje problem .Mjafton ti frysh nga mbrapa dhe do te rregullohet,fillon ti fry ne ate moment kalon shefi e pyet dhe ky i tregon cfare i kishte ndodhur.Shefi qesh dhe i thote ....ja pse na quajne idiot ne policve.......SI MUND TA FRYSH ME XHAMA TE HAPURA.
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Makina e shtypur
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz