Monday, 2019-06-17, 4:53 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Celular - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Celular
Celular
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 5:44 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Ishin nje gjerman nje grek dhe nje Shqiptar.greku tha "ne germuam ne toke 200m dhe gjetem kabull telefoni" kjo do te thote qe ne kishim qe para 200 vjetve telefon ,gjermani tha "ne germuam 500m edhe ne gjetem" kjo do te thote qe edhe ne kishim qe para 500 vjetve telefon kurse Shqiptari tha "ne germuam 1000m dhe sgjetem asgje", e çdote thote kjo i thane ata te dy shqiptari tha kjo do te thote qe ne qe para 1000 vjetve kishim celulare.
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Celular
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz