Tuesday, 2019-05-21, 11:35 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Motra e vogel dhe majoneza - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Motra e vogel dhe majoneza
Motra e vogel dhe majoneza
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 5:51 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Nje mbremje u njohen dy te rinje, vendosen te kalojne naten se bashku, vajza shprehu deshire qe te shkojne ne shtepine e saje mirpo ne dhomen e saje flinte dhe motra me e vogel, pasi krevetet e tyre ishin ne kate motra e vogel flinte ne ate posht, per kete vajza e njoftoj djalin duke i thene qe gjat kohes qe do te cojn dashuri per te mos i hetuar motra kur do kete nevoj per me shpejte ajo do te thote "cizburger" kurse kur do te duhet me ngadal ajo do te thote "hamburger", dhe keshtu fillojn "cizburger" "cizburger" :hamburger" "haaaaamm......." ne nje moment e terbuar motra e vogel bertet MJAFT ME ME ATO SENVICE SE VETEM MAJONEZ ME PIKON NGA LARTE...
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Motra e vogel dhe majoneza
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz