Thursday, 2019-04-18, 10:27 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Biftek Prej Kali - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Biftek Prej Kali
Biftek Prej Kali
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 5:52 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
-Zoteri, ju me thate se bifteku i kalit eshte mjaft i bute, ndersa ky imi sa vjen dhe forcohet?! Kamarjeri i afrohet dhe i peshperit ne vesh: - Sic duket ju e keni mbaruar mishin dhe jeni duke ngrene patkoin.
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Biftek Prej Kali
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz