Tuesday, 2019-05-21, 11:26 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Ah sikur te kishe hapur frigoriferin!! - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Ah sikur te kishe hapur frigoriferin!!
Ah sikur te kishe hapur frigoriferin!!
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 5:54 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Dy burra ne parajse flasin midis tyre:
Njeri:- une kam vdekur i ngrire!Po ti me thaj pak si ke vdekur?
Tjetri:-une kam vdekur nga nje infrakt ne zemer nga gezimi....
Njeri:-po si keshtu?
Tjetri:-po me thane qe gruaja po me tradhetonte me nje tjeter dhe une me vrap duke ngjitur shkallet me shume ankth,hap deren dhe shoh gruan qe po fshinte me fshesen me korent!Aty u gezova aq shume sa vdiqa nga gezimi!
Njeri:-idiot!! perse nuk e hape frigoriferin keshtu shpetonim te dy???
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Ah sikur te kishe hapur frigoriferin!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz