Saturday, 2019-07-20, 8:52 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Makineria - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Makineria
Makineria
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-16, 5:59 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Ishte jnehere nje plak dhe nje plake. plaka bleu nje makineri per te mjele lopen. nje dite plaka u largua nga shtepia the i la plakut porosi te milte lopet. plaku i moli lopet the makineria ju duk interesante the vendosi ta provoje per vete ne organi i tij. plaku per nja 10 minuta u ndjeh mire por makineria po beheshe e pa durueshme dhe plaku vendosi te mare plaken ne telefon.
P:"Plake si ndalohet kjo vegla moj?"
Pl:"Lere lere se mer 2 litra the shuhet vete"
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Makineria
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz