Monday, 2019-06-17, 4:33 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | 7 Shtate te zinj - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » 7 Shtate te zinj
7 Shtate te zinj
dj-timiDate: Sunday, 2007-08-12, 12:02 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Ishin nje here 7 te zinj.Shkuan ne nje shpelle dhe gjtenen nje shishe,duke e ferkuar ngashishja doli nje xhin dhe u tha:
faleminderit qe me liruat do tiu plotcoj secilit nga nje deshire.
Shkon tek i pari dhe i thote cfar deshire ke?
Te behem i bardhe thote ai.
Shkon tek i dyti dhe i thote cfar deshire ke?
Te behem i bardhe thote ai.
Shkon tek i dyti dhe i thote cfar deshire ke?
Te behem i bardhe thote ai.
Shkon tek i treti dhe i thote cfar deshire ke?
Te behem i bardhe thote ai.
Shkon tek i katerti dhe i thote cfar deshire ke?
Te behem i bardhe thote ai.
Shkon tek i pesti dhe i thote cfar deshire ke?
Te behem i bardhe thote ai.
Shkon tek i gjashti dhe i thote cfar deshire ke?
Shkon tek i shtati dhe i thote po ti cfer deshire ke?
Ti besh keta perseri te zi.........
laugh
(Nuk kam asgje personalisht me te zinjt)


Message edited by dj_diamant - Wednesday, 2007-08-15, 1:12 PM
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » 7 Shtate te zinj
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz