Monday, 2019-06-17, 4:33 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Vajza italiane - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Vajza italiane
Vajza italiane
dj-timiDate: Friday, 2007-08-17, 5:01 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Nje grua kishte ikur me shoqet e saj ne Itali per pushimet e veres.Ne darke e merr te shoqin ne telefon .

Ajo: I dashur si je ?Une arrita mire.Do gje nga Italia?

Ai:Mire e dashur.Kur te vish po deshe me sill nje vajze bukuroshe italiane.

Ajo: Patjeter shpirt!

Pas disa ditesh kthehet nga Italia.I shoqi sheh qe ajo kishte ardhur vetem dhe e pyet :

- E dashur ku eshte vajza italiane?

Ajo: - E kam ne bark i dashur .Por duhet te presim 9 muaj per te pare nese eshte djale apo vajze:))

Morali i barcaletes: Mos u gricni me femrat se jane aq inteligjente sa t’ju bejne lemsh :)

 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Vajza italiane
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz