Tuesday, 2019-05-21, 11:07 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Llojet e gjoksit - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Llojet e gjoksit
Llojet e gjoksit
dj-timiDate: Friday, 2007-08-17, 5:07 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
“Mua me pelqejne frutat,prandaj dhe gjoksi me i bukur sipas meje eshte ai qe ka formen e dardhes”-po i thoshte nje doktor nje kolegu.

“ndersa e imja e ka ne forme qepe”-ju pergjigj tjetri.

“nga e kupton ti??”,e pyeti shoku

-”Po sa here e shikoj……..me vjen per te qare”

 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Llojet e gjoksit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz