Tuesday, 2019-05-21, 10:58 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Bloza - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Bloza
Bloza
dj-timiDate: Friday, 2007-08-17, 5:15 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
3 jevgj po konkurronin ndermjet njeri tjetrit se kush e ka gruan me te zeze. I pari thote:

-Gruaja ime e ka lekuren pisk te zeze.Hidhet i dyti:

- E ça pastaj , gruaja ime lekuren po e po qe e kasterre por dhe gjakun e ka si katran.Me ne fund i treti thote me krenari:

-Mos u zini kot , gruaja ime jo vetem qe lekuren e ka si qymyri,gjakun si katrani por ajo dhe kur pjerdh nxjerr bloze:))

 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Humor » Bloza
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz