Saturday, 2019-07-20, 8:28 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | C'far ushqimi ju pelqen me shume? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » C'far ushqimi ju pelqen me shume?
C'far ushqimi ju pelqen me shume?
dj-timiDate: Thursday, 2007-08-30, 6:25 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Mua me pelqen "Pula e skuqur ne qymyr"


Message edited by dj-timi - Thursday, 2007-08-30, 6:28 PM
 
saraDate: Monday, 2007-09-03, 8:33 AM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 11
Reputation: 0
Status: Offline
mua me pelqejne te gjitha, por aman vdes fare per embelsirat, tani me haet bakllava surprised
 
EraDate: Friday, 2007-09-14, 7:01 AM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
ha pothuajse te gjitha ushqimet por me shume preferoj ushqimin qe pergatitet ne skaare
 
dj_diamantDate: Monday, 2007-09-17, 1:45 PM | Message # 4
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Skom noze fare ne ushqim .. ca te me dal para .. madje mami eshte mesuar dhe nuk me pyet fare .. dhe kur vij nga shkolla e gjej gati te jete cte jete sboj noze biggrin
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » C'far ushqimi ju pelqen me shume?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz