Tuesday, 2019-05-21, 11:37 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Gjeja e pare qe i thoni nje femre? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Gjeja e pare qe i thoni nje femre?
Gjeja e pare qe i thoni nje femre?
EraDate: Monday, 2007-09-03, 9:43 AM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
pres pergjigjet tuaja nga ju djem simpatik te forumit biggrin
 
dj-timiDate: Monday, 2007-09-03, 9:50 AM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
O kuklla
 
EraDate: Thursday, 2007-09-13, 4:35 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
mua ma shpifin kur me thone ne rruge o bukuroshe
 
dj-timiDate: Thursday, 2007-09-13, 5:01 PM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
po kur to thone "O Zjarm"
 
EraDate: Friday, 2007-09-14, 6:50 AM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
e njejta gje tongue , edhe ju meshkujt gjeni ndonje fjale me te bukur per te ngacmuar vajzat biggrin
 
dj-timiDate: Friday, 2007-09-14, 3:41 PM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
"O goce a ka mundsi një minut"
 
GLOORDate: Sunday, 2007-09-16, 4:25 PM | Message # 7
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
po po kush kon kjo yll bote keshtu se ma hoqi trurin... happy

Message edited by GLOOR - Sunday, 2007-09-16, 4:26 PM
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Gjeja e pare qe i thoni nje femre?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz