Tuesday, 2019-05-21, 11:36 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Cfare ndjeni kur pini duhan? - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Cfare ndjeni kur pini duhan?
Cfare ndjeni kur pini duhan?
EraDate: Tuesday, 2007-09-04, 3:50 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Une per vete nuk pi dhe sdi cfare te them.........
 
dj-timiDate: Tuesday, 2007-09-04, 4:42 PM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
As un spij duhan.Por i keshilloj ata qe pijn se "HUBIN JETEN E TYRE KOT"


Message edited by dj-timi - Saturday, 2007-09-15, 5:59 PM
 
shigjetariDate: Saturday, 2007-09-15, 2:25 PM | Message # 3
Private
Group: Users
Messages: 4
Reputation: 0
Status: Offline
e pi edhe un sa per ju te dy cigaren asnjegje nuk ndjej vetem me duket se e kam shok kaq do e lej meqe dj ee ka lon happy
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Cfare ndjeni kur pini duhan?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz