Thursday, 2019-04-18, 11:13 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | pyesni cte doni per femrat - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » pyesni cte doni per femrat (keni ndonje pyetje? ju shqeteson dicka apo sdini dicka)
pyesni cte doni per femrat
roseDate: Sunday, 2007-09-16, 7:15 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
atehere mendoj qe jo te gjithe njohin mire femrat dhe cfare i kalon ne mend ose me mire si eshte ndertuar nje femer, psikologjikisht flas sepse anatomikisht smendoj qe keni dyshime happy
sinqerisht as une se njof mire veten time flas reagimet psikologjike dha ato emotive.
do mundohem ti pergjigjem pyetjeve tuaja
vetem pyesni.
 
dj-timiDate: Sunday, 2007-09-16, 7:32 AM | Message # 2
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Si ndihen femrat kur bejne sex? crazy happy
 
roseDate: Monday, 2007-09-17, 2:29 AM | Message # 3
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
dj-timi atehere si ndihen njesoj si meshkujt
atehere qe te kuptohemi mire, seksualiteti perjetohet ndryshe per ne femrat nga nje mashkull,
sepse jemi me te nderlikuara psikologjikisht, psh per ju ose me mire te percaktoj per dsa nga ju,
te bejen seks me te panjohura eshte mese normale per ne femrat eshte ndryshe, (te paketn besoj edhe pse nuk jam shume e sigurt)
 
dj_diamantDate: Monday, 2007-09-17, 12:56 PM | Message # 4
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Amon mos me fol per punen e femres se me ka trreguar nje dite njera me perpikmeri te gjitha paqartesite qe kisha .. per fat te mire ate e kam si moter dhe ja pyeta nga A deri ke ZH e femres nga te gjitha antet nga mrena dhe nga jashte wink ..gjithsesio dhe ti je NR 1 qe ofron kete mundesi .. ja me ju pyet po si jeni mi gra mir happy happy happy
 
dj-timiDate: Monday, 2007-09-24, 3:40 PM | Message # 5
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
rose,
Pajtohem me diamantin je 1 wink
 
dj-timiDate: Monday, 2007-09-24, 3:40 PM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (dj_diamant)
Amon mos me fol per punen e femres se me ka trreguar nje dite njera me perpikmeri te gjitha paqartesite qe kisha .. per fat te mire ate e kam si moter dhe ja pyeta nga A deri ke ZH e femres nga te gjitha antet nga mrena dhe nga jashte wink ..gjithsesio dhe ti je NR 1 qe ofron kete mundesi .. ja me ju pyet po si jeni mi gra mir happy happy happy

Por ti mer dreq nuk kishe tur kur e pyte
 
AlessandraDate: Wednesday, 2007-09-26, 12:57 PM | Message # 7
Private
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (rose)
per dsa nga ju, te bejen seks me te panjohura eshte mese normale per ne femrat eshte ndryshe, (te paketn besoj edhe pse nuk jam shume e sigur

[b] Pikerisht...ke te drejte... nqs, tek meshkujt ka te beje me shume me deshiren tek femrat ka te beje me shume me ndjenjen...

 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » pyesni cte doni per femrat (keni ndonje pyetje? ju shqeteson dicka apo sdini dicka)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz