Thursday, 2019-04-18, 10:48 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Fol per cfare te duash - Page 3 - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Fol per cfare te duash
Fol per cfare te duash
GLOORDate: Sunday, 2007-09-02, 7:38 AM | Message # 31
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
HAHA prandaj je angry ti..... happy happy
 
GLOORDate: Sunday, 2007-09-02, 8:13 AM | Message # 32
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Oti Siper..hic mo..vetmi....dhe as"nje gje tjeter... angry happy
 
dj_diamantDate: Sunday, 2007-09-02, 8:16 AM | Message # 33
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
O ti siper .. po u plekam mer plak .. dhe spo e morim vesht sad
 
GLOORDate: Sunday, 2007-09-02, 8:52 AM | Message # 34
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Ehhh..Tani e ke kuptuar ti....mos e mendo fare se eshte me keq.... cry
 
dj_diamantDate: Sunday, 2007-09-02, 8:58 AM | Message # 35
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
cranky
 
GLOORDate: Sunday, 2007-09-02, 9:17 AM | Message # 36
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
poooooo..prandaj thashe une pse u qelb Forumi...... angry
 
dj_diamantDate: Sunday, 2007-09-02, 1:27 PM | Message # 37
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
happy happy happy tongue
 
GLOORDate: Sunday, 2007-09-02, 2:13 PM | Message # 38
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
hhahah si e nxjerrka gjuhen ky si fshese.... smile
 
EraDate: Tuesday, 2007-09-04, 4:27 PM | Message # 39
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
GLOOR me befason me dukjen tende qenke i papare ti biggrin
 
EraDate: Tuesday, 2007-09-04, 4:29 PM | Message # 40
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
jam shuuuuuume angry angry angry
 
dj_diamantDate: Tuesday, 2007-09-04, 4:41 PM | Message # 41
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Pse o zemer sad .. pse me merzitesh :x
 
EraDate: Sunday, 2007-09-09, 5:51 PM | Message # 42
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
ju kam shume xhan juve biggrin
 
EraDate: Sunday, 2007-09-09, 5:54 PM | Message # 43
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
yyyyyyyyyyyy edhe juve vetem ne gjume rrini asnjehere nuk ju gjej onlinne
 
EraDate: Sunday, 2007-09-09, 5:55 PM | Message # 44
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
he ti dj erdhe ylli
 
EraDate: Sunday, 2007-09-09, 5:55 PM | Message # 45
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
happy happy happy happy happy happy happy
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Fol per cfare te duash
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz