Tuesday, 2019-05-21, 11:31 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Fol per cfare te duash - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Fol per cfare te duash
Fol per cfare te duash
Alba_drDate: Thursday, 2007-08-16, 8:14 AM | Message # 1
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Ne kete tem mund te flisni rreth cdo gjeje, mos u kurseni :)

Added (2007-08-16, 8:14 Am)
---------------------------------------------
O dj diamant, po ti ore ku je apo ma ngece mua forumin :P

Message edited by dj-timi - Thursday, 2007-08-16, 8:32 AM
 
emmaDate: Saturday, 2007-08-18, 5:55 PM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 6
Reputation: 0
Status: Offline
ok nje pyetje?
muzika eshte jete, ju do jetonit dot pa te?
(ja futa kot se jeni qe te gjithe muzikantr me duket) tongue
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-08-18, 6:22 PM | Message # 3
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Hahaha .. pa ate .. bu do kaloja ne depresion, dicka e pandashme nga une smile emma
 
dj-timiDate: Saturday, 2007-08-18, 6:39 PM | Message # 4
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (emma)
ok nje pyetje?muzika eshte jete, ju do jetonit dot pa te?(ja futa kot se jeni qe te gjithe muzikantr me duket)

Si kjo eshte muzika per mua

 
dj_diamantDate: Sunday, 2007-08-19, 8:31 AM | Message # 5
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Ehe .. cool ky ahengu dj timi smile
 
EraDate: Thursday, 2007-08-23, 5:15 PM | Message # 6
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
fjale dhe vetem fjale, duam vepra jo fjale, mjaft me fjale koti tongue
 
EraDate: Thursday, 2007-08-23, 6:36 PM | Message # 7
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
mos me thuaj qe ke bere vepra penale se te vdiqa biggrin
 
Alba_drDate: Thursday, 2007-08-23, 7:25 PM | Message # 8
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
huh A thua ta ket ber dj dicka te till :(
 
EraDate: Friday, 2007-08-24, 4:22 AM | Message # 9
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Nga dj diamant cfare nuk pritet eshte i pakapshem dreqi respect
 
dj-timiDate: Friday, 2007-08-24, 9:26 AM | Message # 10
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
oooouuu oooouuu
 
dj-timiDate: Friday, 2007-08-24, 4:48 PM | Message # 11
Lieutenant colonel
Group: Administrators
Messages: 115
Reputation: 0
Status: Offline
dicka po ndodh ketu.....
 
EraDate: Monday, 2007-08-27, 3:53 AM | Message # 12
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
cfare po ndodhe se nuk e mora vesh ma thoni shpejtttttttttttttt pray
 
EraDate: Monday, 2007-08-27, 3:54 AM | Message # 13
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
dhe behuni me te gjalle ne forum o ooooooooooo njerez moooooooooooooos sleep biggrin biggrin
 
dj_diamantDate: Tuesday, 2007-08-28, 4:18 PM | Message # 14
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
He mi yliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ime si je ti flower
 
EraDate: Tuesday, 2007-08-28, 4:49 PM | Message # 15
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Une shume mire ketu me ty:kiss:
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Fol per cfare te duash
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz