Thursday, 2019-04-18, 11:05 PM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Paragjykimet - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Paragjykimet
Paragjykimet
EraDate: Thursday, 2007-08-23, 3:41 PM | Message # 1
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Do te doja te jepnit mendimet tuaja per paragjykimet, paragjykoni ju, si do reagonit po t'ju paragjykonin te tjeret, a ndikojne paragjykimet ne jeten e perditshme......etc?
 
Alba_drDate: Thursday, 2007-08-23, 7:27 PM | Message # 2
Sergeant
Group: Checked
Messages: 31
Reputation: 0
Status: Offline
Po pra si ajo e fundit evil :weep:

Message edited by Alba_dr - Thursday, 2007-08-23, 7:27 PM
 
EraDate: Thursday, 2007-08-30, 5:28 PM | Message # 3
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
te gjithe paragjykojme nganjehere, paragjykimet e kota per momentin me nevrikosin pastaj qeshe me to,te them qe nuk ndikojne do genjeja , ndikojne por shume pak tek une..........
 
dj_diamantDate: Saturday, 2007-09-01, 8:58 AM | Message # 4
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (Alba_dr)
Po pra si ajo e fundit evil :weep:

Ste kam fa une zogu se te flet goja para trrunit .. veje pak ne funksion ate kokrren e grunit qe ke ne koke angry

 
GLOORDate: Sunday, 2007-09-02, 2:16 PM | Message # 5
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Ca behet ketej...Teme Sherri eshte ketu....?...
 
saraDate: Monday, 2007-09-03, 8:34 AM | Message # 6
Private
Group: Users
Messages: 11
Reputation: 0
Status: Offline
une nuk paraqykoj njeri, dhe sdua te me paragjykojne, por cti besh ka akoma shume injorance ne bote
 
dj_diamantDate: Tuesday, 2007-09-04, 3:58 PM | Message # 7
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Quote (sara)
une nuk paraqykoj njeri, dhe sdua te me paragjykojne, por cti besh ka akoma shume injorance ne bote

Shum e drrejte

 
roseDate: Sunday, 2007-09-16, 7:06 AM | Message # 8
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
une jam e bindur 100% qe nuk paragjykoj.
por jam gjithashtu e bindur 100% qe me paragjykojne.
 
dj_diamantDate: Monday, 2007-09-17, 1:30 PM | Message # 9
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Me acaruan nervat ca njerez me paragjykime gjithnje gaboimjan dhe prap smarin vesht qe para meje ulen .. sa here e bejne kete gje dhe kerkojne falje .. prap nga e para j anisin mendojne se fitojne nono
 
AlessandraDate: Wednesday, 2007-09-26, 12:51 PM | Message # 10
Private
Group: Users
Messages: 5
Reputation: 0
Status: Offline
[b]Paragjykimet jane fenomen mbizoterues ne shoqerine tone... Edhe un mund te paragjykoj nje njeri ashtu sic e di qe me paragjykojne.... dhe shum madje:(
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Paragjykimet
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz