Monday, 2019-06-17, 5:40 AM
Welcome Guest | RSS
 
 
Main Page | Dikur .. Dikush .. Diku - Page 3 - Forum | Register | Log in
[New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Dikur .. Dikush .. Diku
Dikur .. Dikush .. Diku
GLOORDate: Sunday, 2007-09-02, 2:15 PM | Message # 31
Lieutenant
Group: Checked
Messages: 72
Reputation: 0
Status: Offline
Dikush Diku Dikur.....Zoti i shtepise i tha GLOOR qe eshte i pa pelqyer..me sa kuptoi ky GLOOR..... angry angry

Leri masat mbrojtse... smile

 
EraDate: Tuesday, 2007-09-04, 4:23 PM | Message # 32
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Dikush Diku Dikur........ me tha o shtrrige do te mbys fare liroje ate emailin se ngelen tu mu kthy mailet
 
dj_diamantDate: Tuesday, 2007-09-04, 4:26 PM | Message # 33
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur .. Dikush .. Diku me ka shum xhan .. vdes per mua .. sikur une per ate biggrin
 
roseDate: Sunday, 2007-09-16, 7:17 AM | Message # 34
Sergeant
Group: Users
Messages: 25
Reputation: 0
Status: Offline
dikur.... dikush......diku..... tha qe do ishte gjithnje miku im, por nuk eshte me me kohe :(

Message edited by rose - Sunday, 2007-09-16, 7:18 AM
 
dj_diamantDate: Monday, 2007-09-17, 1:22 PM | Message # 35
Admin
Group: Administrators
Messages: 267
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur .. Dikush .. Diku po me flet ne msn panvarsisht sherrit qe beri me mu dry
 
EraDate: Friday, 2007-09-28, 10:52 AM | Message # 36
Lieutenant colonel
Group: Moderators
Messages: 134
Reputation: 0
Status: Offline
Dikur .. Dikush .. Diku me genjeu keq mua, pavaresisht asaj me flet sikur ska ndodhe gje pyfffffffffff
 
Forum » Biseda dhe Diskutime » Diskutime pa Kufi » Dikur .. Dikush .. Diku
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:


Copyright MyCorp © 2019

Website builderuCoz